ZOBACZ

poniedziałek - piątek 9.00-12.00

> <

UNIKALNE MIEJSCE

Na styku zabytkowej części Warszawy i modernistycznych drapaczy chmur znajdziecie restaurację Bohemia. Tu tradycja spotyka się z nowoczesnością. Bohemia to miejsce idealne na spotkanie biznesowe, kolację z rodziną, szybki lunch w ciągu dnia lub chwilę relaksu przy kieliszku wina.

ZA CO POKOCHACIE RESTAURACJE BOHEMIA?

Bohemia to nazwa historycznej krainy, graniczącej od zachodu z Saksonią a od wschodu z Morawami. Dziś w tym miejscu leżą piękne Czechy, które chcemy Wam pokazać od kuchni. Zapraszamy do skosztowania klasycznych dań, które od lat nie zmieniły swojej receptury, a także tych bardziej nowoczesnych, urozmaiconych o elementy kuchni międzynarodowej. Bez względu to, co wybierzecie, z pewnością, wszystko będzie świeże i przygotowane z najwyższej jakości produktów. W prawdziwej czeskiej restauracji nie może zabraknąć najlepszego piwa, jakim jest najprawdziwszy czeski pilsner. Nalewamy go tak, jak nakazuje czeska szkoła – prosto z tanka i serwujemy przy użyciu najnowszych technologii. Nasze piwo jest zawsze świeże z zachowaną krótką datą ważności!

Mieścimy się w samym centrum Warszawy

Spacerując aleją Jana Pawła II nie sposób nas ominąć, znajdziecie nas na skrzyżowaniu z ul. Grzybowską, tuż obok hotelu Westin i Radisson. W zależności od pory dnia, zatrzymajcie się u nas na śniadanie, lunch, obiad lub kolację. Nasz najlepszy szef kuchni przygotowany jest na każdą okazję. Celebrujcie z nami każdy dzień. Umilimy Wam czas pysznym jedzeniem, najlepszymi trunkami oraz wyjątkową niezobowiązującą atmosferą, jaka panuje w naszej restauracji.

Aktualności

KONTAKT

Rezerwuj stolik online

{{resultMessage}}