NOWE MIEJSCE

Bohemia to nowe miejsce na kulinarnej mapie stolicy. Umiejscowione w samym sercu Warszawy, oferuje swoim gościom doznania smakowe na najwyższym poziomie.

O nas

Na styku zabytkowej części Warszawy i modernistycznych drapaczy chmur powstała restauracja Bohemia, łącząca tradycję z nowoczesnością. Tu można spędzić czas w kameralnym gronie, a także urządzić duże biznesowe spotkania. Bohemia- co po łacinie znaczy 'Czechy' wyznacza jeden z wielu akcentów charakteryzujących naszą kartę menu. Sezonowa wołowina najwyższej jakości i świeże składniki to główne atuty Bohemii.

Bohemia

Dla podkreślenia walorów smaku naszych dań proponujemy szeroki wybór specjalnie wyselekcjonowanych win z różnych zakątków świata. Zadbaliśmy również o najwyższej klasy piwo. Nasza chluba to czeski pilsner z tanka. Serwowany w tradycyjny sposób przy użyciu nowoczesnych technologii.

oferta

Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb naszych Gości. Doświadczenie, fantastyczny zespół kucharzy, kelnerów oraz rozbudowane zaplecze spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Restauracja pomieści do 180 osób, do dyspozycji oddajemy Państwu także 2 monitory TV, ekran projekcyjny i rzutnik. Bohemia to idealne miejsce na organizację wydarzeń takich, jak:

Konferencje

Spotkania biznesowe

Śniadania prasowe

Prezentacje

Bankiety

Degustacje

Wydarzenia specjalne

Uroczystości rodzinne

Aktualności

KONTAKT

Rezerwuj stolik online

{{resultMessage}}